Uždaros klubo varžybos

„DOJO COMPETITION” 2022-11-26

Šių metų lapkričio 26 d. įvyko pirmosios tradicinio karate do klubo „Tikslas” uždaros varžybos Kaune. Turnyre susirinko beveik 80 klubo sportininkų, kurių amžius apėmė nuo 4 metų iki suaugusių.

„Varžybos – tai puikus būdas pasitikrinti savo įgytas žinias. Daugeliui šiandiena tai buvo pirmas kartas dalyvaujant varžybose. Tad sportininkams reikėjo ne tik gerai atlikti neseniai išmoktas technikas, bet ir įveikti savo baimes ir suvaldyti jaudulį, ko dažniausiai treniruotės metu netenka patirti. Todėl varžybose galime ne tik testuotis, bet ir mokytis pažinti save.” – po varžybų dalinosi savo mintimis klubo „Tikslas” treneris Lukas.

Paklaustas, kaip sekėsi sustartuoti klubo sportininkams treneris atsakė:

„Startų buvo visokių, tačiau tai ir yra mokymosi procesas, kas man, kaip treneriui labai svarbu. Vieną kartą sekasi geriau, kitą prasčiau, bet svarbiausiai, kad įveikiame save ir išdrįstame dalyvauti, išeiti į aikštelę parodyti save. Manau auga puiki ir žingeidi klubo „Tikslas” sportininkų karta, kuri nuolat tobulėja ir kiekvieną treniruotę stengiasi būti vis geresniais”.